Martina Balzarová - fotografka, potápěčka a bioložkaenglish version

Výstavy

Tváře moře


Kolekce Tváře moře se skládá z 46 ks fotografií ve formátu 60x90 cm umístěných na kappa desce s matnou folií v rámu Nielsen. V tomto velkém formátu jedinečně vyniknou předevsím drobní živočichové jako krevety, nahožábří plži a rozmanitá struktura mořských korálů. Současně s tímto velkým formátem existuje i varianta maloformátových fotografií 30x40 cm vhodná do menších prostor.

Fotografie zobrazují unikátní podmořský život Rudého moře. Tváří v tvář si můžete bez obav prohlédnout nebezpečné perutýny, murény a ozubené kanice.

Výstava je putovní, svou pouť zahájila v únoru 2007 v Teplicích. Od té doby navštívila již několik měst naší republiky např. Uherské Hradiště, České Budějovice, Praha, Chomutov, Tachov, Ústí nad Labem, Zlín.

V rámci 29. ročníku mezinárodního festivalu PAF Tachov 2007 se těšila velkému zájmu všech účastníků. Kolekce byla dokonce vystavována v rámci prestižního mezinárodního festivalu podmořské fotografie a videa ve Francii Antibes- jedná se o první českou autorskou výstavu v historii festivalu.

Výstava je doprovázena bohatým audiovizuálním programem v podobě autorských podvodních dokumentů, včetně " S Foťákem pod vodou" a " Co se děje v trávě" oceněnými na několika domácích festivalech. Součástí jsou i přednášky a besedy o podmořském životě, potápění, cestování a podmořském fotografování.

Informace o aktuálně probíhajících výstavách naleznete v aktualitách a na facebooku.

V sekci Galerie- Různé se můžete podívat na fotografie z proběhlých výstav.

V případě zájmu o uspořádání výstavy či besedy mne prosím kontaktujte: martina@balzarova.cz , tel: 728019411

 

zpět