Martina Balzarová - fotografka, potápěčka a bioložkaenglish version

Aktuality

Přihlas se do kroužku a poznávej

1-9-2010
DDM České Budějovice od letošního školního roku 2010/2011 nabízí dva nové přírodovědné kroužky: Poznej svět a Poznej život v moři.

V kroužku Poznej svět "procestujeme" několik zemí světa a dozvíme se zajímavosti z jejich kultury, historie i prozkoumáme zdejší přírodní krásy. Nejen já, ale několik dalších zkušených cestovatelů, vám představí tajemná zákoutí zemí, která je uchvátila. Můžete se již teď těšit třeba na život domorodců na Papui Nové Guinei jako v době kamenné kde ještě i dnes existuje v některých místech kanibalismus, tropický deštný les Madagaskaru skrývající unikátní živočišné druhy, podíváme se i do vysokých Himalájí v Indii, na Egyptské pyramidy a samozřejmě zavítáme i k našim evropským sousedům.

Kroužek Poznej život v moři tě provede tajuplným světem mořských živočichů a rostlin, naučíš se je nejen poznávat, ale také chránit. Ať už jsi vášnivý šnorchlista, potápěč nebo i se jen rádi povalujete na plážích, tento kroužek je přesně pro vás. Objevíte úžasný svět, který se skrývá pod mořskou hladinou. Pro ty z vás, kteří toužíte podívat se pod vodu osobně je na závěr kroužku připraven potápěčský zájezd do Egypta během letních prázdnich, kde se s rodiči můžete naučit šnorchlovat a potápět.

Doufám, že se brzy uvidíme na některém z kroužků a společně se vydáme na cestu plnou poznání, dobrodružství a hlavně zábavy.
omega-first.co.ukiwcreplica.co.uk

Informace o přihláškách naleznete na stránkách DDM.

DDM České Budějovice

zpět